Want create site? With Free visual composer you can do it easy.
 

IMMERGAS CENTRUM

Čo je vlastne Immergas centrum? Naša spoločnosť predáva značku Immergas od roku 2005. Je to dosť dlhá doba na vytvorenie a získanie vzájomne dôvery. Spoločnosť Immergas a naša spoločnosť chcú stále prinášať niečo nové okrem vysoko kvalitných kotlov i ďalšie výrobky a k tomu kvalitné služby. Spoločnosť TZB-komplet, s.r.o. zároveň zabezpečuje aj záručný servis kotlov IMMERGAS.

 

KONDENZAČNÉ KOTLY IMMERGAS

Kondenzačný kotol je vysoko účinné, efektívne a úsporné plynové zariadenie priateľské k životnému prostrediu. Inštaluje sa ako do nových vykurovacích systémov, tak aj do existujúcich, ktoré prechádzajú rekonštrukciou a potrebujú nový kondenzačný kotol.

Ponuka Immergas kondenzačných kotlov poskytuje účinné štandardy pre nový vykurovací systém, ohodnotený triedou 5 (ako najviac ekologické kotly určené Európskou normou UNI EN 297 a UNI EN 483), redukujú emisie CO a NOx.

Viac informácií a produktov značky IMMERGAS nájdete na nasledujúcom odkaze.

 

Balenie rúrky PLT – rôzne dĺžky
Podrobnejšie informácie o inštalačnom systéme nájdete tu.

Nový systém na Slovensku BOAGAZ

Použitie vlnovcových ohybných potrubí Boagaz z nehrdzavejúcej ocele na rozvody plynov v budovách s pracovným pretlakom do 0,5 bar (50kPA)

Systém BOAGAZ (ďalej len „BOAGAZ“)

Rúrka PLT – vlnovcové ohybné potrubie z nehrdzavejúcej ocele, v priebehu výroby výrobcom pokryté ochranným žltým poťahom LDPE spôsobilé na ľahké ohýbanie s obme­dzeným počtom ohnutí.
Tvarovky PLT – jediné patentované tvarovky pre použitie mechanického spájania s vytvorením dvojitého tesnenia. Tvarovky slúžiace pre spojenie s vlnovcovým potrubím.
Príslušenstvo PLT – ochranná páska, plastové rozperky, upevňovacie prvky.
Zostava PLT – rúrky PLT s tvarovkami PLT pochádzajúce z jed­ného výrobného zdroja, ktoré majú konštrukciu a vyhotovenie pre sústavu.

BOAGAZ systém spĺňa všetky požiadavky v zmysle TPP 704 04, TPP 704 01, STN EN 1775 a STN EN 15266 pre rozvody plynu v budovách.

Ďalší sortiment

 

Odkazy:

VŠETKY DRUHY SYSTÉMOVÝCH KOMÍNOV OD ABCPLYN

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Start typing and press Enter to search