Skip to main content

Spolupracujte s profesionálmi

Máme pre Vás ŠIROKÚ PONUKU SLUŽIEB A TOVARU pre vodovod, kanalizáciu, kúrenie a plyn. Spracujeme pre Vás návrh, projekciu, realizáciu a predaj. V našich priestoroch sa nachádza IMMERGAS CENTRUM, ktoré Vám zabezpečí predaj kotlov, plynoinštalačného materiálu, projekciu a realizáciu plynovodov, projekciu a realizáciu domových inštalácií.

PREJSŤ NA REALIZÁCIE

Certifikácie a poďakovania za rok 2023

Sme vďační našim partnerom za úspešnú spoluprácu aj v roku 2023. Inšpirujú nás k ďalšej práci a rozvoju. Zdôrazňujeme dôležitosť uznania a podpory, ktoré nám poskytujú, a sme odhodlaný pokračovať v našom úsilí. Veríme, že spoločnými silami a dôverou budeme napredovať aj v ďalších etapách našej spolupráce.

Certifikácie a oprávnenia za rok 2022

Chceli poďakovať všetkým našim partnerom, s ktorými sme v roku 2022 spolupracovali. Tieto ocenenia sú pre nás nielen potvrdením našej odbornosti a profesionalizmu, ale zároveň aj motiváciou do ďalších rokov. Veríme, že vďaka vzájomnej spolupráci a dôvere budeme spoločne dosahovať ešte lepšie výsledky a rozvíjať naše projekty aj v budúcnosti.

Certifikácie a oprávnenia za rok 2021

Radi by sme vyjadrili našu hlbokú vďačnosť všetkým partnerom, s ktorými sme mali tú česť spolupracovať počas roku 2021. Získané certifikácie nám slúžia nielen ako potvrdenie našich odborných schopností a profesionálneho prístupu, ale tiež ako silná motivácia pre naše budúce snaženia.

Certifikácie a oprávnenia za rok 2020

S veľkým uznaním by sme sa radi poďakovali všetkým partnerom, s ktorými sme mali možnosť spolupracovať v roku 2020. Získané certifikácie nám nielen potvrdzujú našu profesionalitu a odborné zručnosti, ale tiež nám poskytujú ďalšiu motiváciu pre budúce úsilie a rozvoj.

Certifikácie a oprávnenia

Naša spoločnosť je hrdá na to, že drží rad certifikátov a oprávnení, ktoré sú dôkazom našej odbornosti, kvality a záväzku k dodržiavaniu najvyšších štandardov v našom odvetví. Tieto certifikácie sú výsledkom prísneho hodnotenia našich procesov, produktov a služieb nezávislými certifikačnými orgánmi.

Získané certifikácie nám umožňujú poskytovať našim klientom len tie najlepšie služby a produkty, zároveň nám poskytujú konkurenčnú výhodu na trhu. Sme hrdí na to, že tieto certifikáty sú potvrdením našej neustálej snahy o zlepšovanie a inovácie.

POSLEDNÉ REALIZÁCIE

Nová kotolňa DSS GARDEN Humenné

Na nasledujúcich fotografiách si môžete pozrieť krátky náhľad do realizácie novej kotolne v Humennom. Tento projekt reflektuje na moderné a efektívnejšie využitie energetických zdrojov.

Vykurovanie skladovej haly TATRATEXTIL Hozelec

Na nasledujúcich fotografiách si môžete pozrieť krátky náhľad do realizácie vykurovacieho systému skladovej haly.

Rekonštrukcia kotolne TATRATEXTIL Hozelec

Pre spoločnosť TATRATEXTIL Hozelec sme realizovali aj modernuzáciu kotolne. V galérií nájdete fotografie našej práce,

Výmena kotlov Levoča

Ukážka našej práce z kotolne v Levoči.

  • Galéria umelcov Spiša, Sp. Nová Ves – Kotolňa
  • Dom Letošník, Košice
  • MPC Cestovináreň, Spišská Nová Ves
  • Bytový dom od CZT, Sp. Nová Ves – efektívne riešenie vykurovania a ohrevu TUV
  • Výmena sekundárnych vykurovacích rozvodov
  • Inštalácia plynového krbu : dom Lenard, Sp. Tomašovce – zákazník veľmi spokojný
  • Výmena kotlov Levoča